Filozofska fakulteta | Univerza v Ljubljani

Obvestila za študentke in študente filozofije

• Naslednji teden, 30. 4. - 4. 5. 2018, ni predavanj.

• Asist. dr. Jan Ciglenečki obvešča, da govorilne ure ta teden odpadejo.

• Kulturno-gledališko društvo Reciklaža vas vljudno vabi k sodelovanju na literarnem natečaju za najboljšo sodobno črtico ali Črtica za 3. tisočletje.
    Vse podatke o natečaju najdete na povezavi:

• Na voljo je testni dostop do zbirke New Pauly.

Brillova zbirka New Pauly je angleška verzija zbirke Der Neue Pauly, založnika J.B. Metzler. Zbirko odlikuje enciklopedični obseg in visok akademski nivo zbirke, interdisciplinarnost in sodobni pristop, jasna in dostopna prezentacija. Zbirka pokriva grško-rimski svet od 2. tisočletja pred našim štetjem do zgodnje srednjeveške Evrope. Predstavlja najnovejše stanje tradicionalnih in novih raziskav. Številna gesla so dopolnjena z zemljevidi in ilustracijami. Angleška verzija vsebuje tudi posodobljene bibliografske reference.

Testni dostop je možen za študente in zaposlene iz prostorov FF in z oddaljenim dostopom.

Založnik: Brill

Testni dostop je na voljo do: 30. 4. 2018.

• Lekt. dr. Saša Podgoršek obvešča, da je Nemščina za filozofe 1* prestavljena iz pred. 02 v 023. Sprememba velja za cel semester.

• INFORMACIJE ZA ŠTUDENTE STARIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMOV, KI BOSTE ŠTUDIJ NADALJEVALI PO BOLONJSKIH ŠTUDIJSKIH PROGRAMIH (priponka)

• Doc.dr. Borut Cerkovnik vas obvešča, da so vse informacije  v zvezi s predmetom Vidiki sodobne filozofske analize na voljo na spletni strani www.philoanalysis.com

Zadnji vnos: 25.04.2018 11:34.

Stran z obvestili ureja: MAJA MALEC, sam. strok. del.
Uradne ure: ponedeljek-petek, 11.00-13.00.
e-pošta:
renata.josipovic@ff.uni-lj.si