Filozofska fakulteta | Univerza v Ljubljani

Obvestila za študentke in študente filozofije

• Danes, 14. 11. 2018, odpadejo govorilne ure pri doc. dr. Borutu Cerkovniku.

• Med 12. in 16. novembrom po potekal Filozofski maraton. Program v priponki.

• Pri predmetu Kritične teorije družbe bo 6. in 13. novembra ob 19.00 predaval red. prof. dr. Rado Riha s Filozofskega inštituta, ZRC SAZU-ja.

• Izr. prof. dr. Janko Lozar Mrevlje obvešča, da bo odslej imel govorilne ure v četrtek od 11.00 do 12.00.

• Novi postopki oddaje diplomskih in magistrskih del - v veljavi od 1. 10. 2018 Po novem se končno različico diplomskega oz. magistrskega dela oddaja prek VIS-a. Več o tem za prvo stopnjo izveste tukaj; za 2. stopnjo pa tukaj.

• Izvajalec predmetov Azijske filozofije in religije med tradicijo in moderno ter Zgodovina azijskih idej bo sporočen kasneje, prav tako tudi začetek predavanj.

• Predmet Sodobna politična filozofija se izvaja v letnem semestru, termini bodo sporočeni kasneje.

• V septembru se prične vpis v tečaje tujih jezikov na Filozofski fakulteti. Več o tem na http://www.ff.uni-lj.si/node/12123.

• PRIJAVA NA IZPITE

V skladu z novim Statutom UL in Študijskim redom UL se je spremenil 18. člen PRAVILNIKA O IZPITNEM REDU FF, ki pravi:

Rok za prijavo na izpit ne sme biti daljši od treh tednov. Študent se lahko prijavi na izpit najkasneje 5 dni pred razpisanim rokom izpita. Študent je odgovoren za pravilno in popolno prijavo na izpit. Študent lahko opravlja izpit, če se je nanj pravočasno prijavil.

Študent se lahko odjavi od izpita najkasneje do poldneva (do 12h) dan pred izpitom.

Zadnji vnos: 14.11.2018 09:44.

Stran z obvestili ureja: RENATA JOSIPOVIĆ, sam. strok. del.
Uradne ure: ponedeljek-petek, 11.00-13.00.
e-pošta:
renata.josipovic@ff.uni-lj.si